| stangaionut a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon nou, si vreau niste sfaturi de la voi.am un buget de 1000 lei. vreau ca telefonul sa fie Samsung si sa aiba o versiune recenta de android.nu vreau Galaxy S Advance sau Duos.mersi.puteti spune si un telefon LG.salut,aaaa da si care sunt diferentele intre versiunile de Android, adica diferenta intre Android 2.3.6 si 4.0.4,mersi

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Poti cumpara un LG optimus L5, Samsung galaxy fame, Samsung galaxy S duos, daca vrei poti incerca si un HTC desire C, HTC one V; etc.

Răspuns utilizator avertizat
| GaN a răspuns:

Iti recomand un Lg Optimus L9. Cel mai tare telefon la raport calitate/pret. Diferenta dintre cele doua versiuni de android este accea ca cea mai noua are mai multe aplicatii performante si si se misa si mai bine. Daca nu ma insel L9 are Android 4.0.4. Bafta!

| jokerradu a răspuns:

De unde esti? iti poti lua un Samsung galaxy s2 impecabil la 1000lei