| stefstar a întrebat:

Vreau sa-mi serbez ziua cu 15-20 prieteni si sa o fac ceva gen chef studentesc adica intr-un apartament sau un spatiu de genu'...Problema cea mai mare e muzica si galagia care ma fac sa scot de pe lista un apartament oarecare ce poate fi inchiriat o noapte!
As dori idei, locuri...va rog frumos!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Un restaurant, o cabană, la cineva acasă care e dispus să facă asta pentru tine, la tine acasă thinking alte soluții n-am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un restaurant

| GeorgyGirl a răspuns:

Pai sigur un apartament eu m-am trezit cu politia la usa mai bine o cabana mai ieftina sau acasa la un prieten care iti da voie o noapte dar la casa! daca nu inchiriaza un bar un local ce vrei tu.

| VitalyDeMarco a răspuns:

O cabana pe munte...