| nelyly a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care sunt cele mai bune exercitii pentru spate care se pot face cu un multifunctional,o haltera si cateva gantere. Daca se poate as vrea sa stiu cate seturi si cate repetari sa fac. Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| lMrlDemonyk a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa pui masa musculara atunci printre cele mai bune exercitii pentru spate se numara tractiunile cu priza larga, ramatul cu haltera/gantera si pullover-ul.
Daca vrei sa afli mai multe despre ele, cate repetari si seturi trebuie sa faci sau cum se executa intra aici> http://www.staiinforma.ro/......musculara/