| d0mNNuLsMiTh a întrebat:

Am 17 ani 67 kg si as vrea sa fac sala. Vreau sa stiu cate serii, cate repetari sa fac ...si ce trebuie sa mananc. Am si acasa aparat multifunctional, haltere si gantere.

12 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Culturism.ro, megaproteine.ro (la capitolul nutritie, antrenament). decat sa stau aici sa fac teoria becului, acolo gasesti cu poze, filmulete si tot ce trebuie, si sunt bune sfaturile

| d0mNNuLsMiTh explică (pentru AntrenorFitness):

Multumesc.

| d0mNNuLsMiTh explică (pentru AntrenorFitness):

Ce proteine imi recomanzi sa iau?

| AntrenorFitness a răspuns (pentru d0mNNuLsMiTh):

Daca vrei sa castigi in greutate si masa musculara 3-4 kg iti recomand asta http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ON-Serious-Mass-5-4-kg/
Daca vrei un gainer mai echilibrat si o crestere mai calitativa iti recomand asta http://www.megaproteine.ro/......ner-2-3kg/

| d0mNNuLsMiTh explică (pentru AntrenorFitness):

Ai incercat si tu proteinele astea?

| AntrenorFitness a răspuns (pentru d0mNNuLsMiTh):

Da, cu pro complex gainer am pus 3kg intr-o luna.

| florynmondialul a răspuns:

Culturism.ro este tot ce ai nevoie

| dyk3yy a răspuns:

Poti cauta si pe GetFit.

| d0mNNuLsMiTh explică:

Vreau sa stiu ce proteine sa iau, din experienta voastra ce imi recomandati?

| d0mNNuLsMiTh explică:

Am o luna de sala acuma pot face cu greutati mai mari? Am auzit ca e bine sa fac cu greutati grele si mai putine serii si repetari! Imi puteti da niste sfaturi?