| eueueueueue a întrebat:

Vreau si eu sa invat,sa fac poze cum cele de pe tumblr cu mesaje, de exemplu asa:http://denissemiles.tumblr.com/post/74397236638, si nu gasesc nici un tutorial. Daca ma puteti ajuta cu cateva instructiuni sau un tutorial(in romana daca se poate).Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| diana26 a răspuns:

Iti descarci un program de editat (photoscape, photoshop) sau intri pe el online (pixlr, ipiccy, picmonkey.), iti cauti poze pe net (poti sa scrii si fundaluri sau background) apoi intri pe acel program pe care l-ai ales si scrii pe poza un status, iar la sfarsit o salvezi in calculator. Sper ca te-am ajutat