| Maryus17 a întrebat:

Vreau si eu un nume de cs tare de cs care sa inceapa cu wtf si cu maryus sau cu dark.Personalizatil voi! Cel mai fain nick cu wtf si maryus sau dark primeste funda! Astept un raspuns!

1 răspuns:
| Utescu_Razvan_1998 a răspuns:

*PlaY4FuN*, -zdz-,. ale3x., 00alexandru, 1Nd, 4atack, _-=TaG=-_AnDrEi^cL^, A.R.Y.N.O.R, ABSTRAKTW, Aditsa, Ady0, adylo, adytzacs95, Albey, Ale3x, alecs15, aleexandruu, alert911, Alexa [Bot], alexnadrudan95, AlyN, AnDrBy, andreyfake, aNNdreU^, anSeConD, Antycus, as1as5, asb, ASlan, Attil4S, aurelian, A|3x, b.r.b, B43, Baidu [Spider], Barnea1295, barosanu, batman32, baubauxd, bebe04gr, Berto, Bing [Bot], bllu3, Blo0dy, BLoNduTzu, blue20, BogdaN, bogdyutzu, bosstheboss, Boxiore, bRagoN., brasco, BulaNNNN; X, bursuc1991, byllyboy100, caca1998, camataru, cAn0n, carlosrad, cata007, Catalin.pSk, clauboss54, costibul, cristy090, cs.braila, Csabi17, CsERO # H3AdShOt!, Cyber, d3nTz1k, d3vyl, daNNN, danutz10, dany28, DarK One, DARK-RIDER, darkfly, darkknight, dau_mistho, davidmadalin1, Dellynoo, deluxe345, Demon12, dende95, devilache, DevilMayCry, devyl, discipline, DmX^TeCkTrYs, dumyyy09, EaSy, eLeKTr0, Ellement, Erader, eXpres, exzitu, FaBreGaS^^, fane44, Faster, flaviusgoku, florinel1234, fNK, freedom, fuchila, g3org3, gaby23, gabytzu_200780, GangstaZone, Georgik_sukaru, GoogLe, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gurgurazvan, gut., H3aDsH00t, Hash, Herr, iMaster, Ioanaaa, IrOn MaN, jmecher14, jumperbmx91, k1d Jr., k1nd3r[; x], k3nz0r, KalUtz, kata1921, Killer*Elite, killer1st, kiLLeRcs, KissFM, KrAzZzY^^K1D, leonutz12, Lighto, Lo@d! ng, LoW*LiViU, lucarazvan, luncasu, LuNeTiStU, Madalin98, marius98, MaXXX, Messi133, mihaill, mizukagee123, Morandi, MoTaNeL94, MotaNNNN, mrkevin, MSNbot Media, muias13, M! st3r_@ndr3!, narcis, nastasa, Nelanaroth, nicolas_cage, nightwish, nutriday97, OptimUS, Orbit, pLaYhard, PuCk, PuNcT., r0uNNN1k, Radu, rageforcs, RaReS; x, razvanhacker, robertrob, RoByTzu123, rodoxus, Rondo, Royal:X, sampelean, ScorpioN-v2, seby11, serban, sergiuraka, ShAdE, show94, Sn[a]Ke, SoArTaX01, soccer, soparlacs, Soricelu, SoRy, sotcosteltraian, standaniel51, steaua21, stefaninho1993, Strik3r, Sweetyass, TAVY, TheNext, thewarr, tito600, tony1212