| Maryus17 a întrebat:

Vreau si eu un nume de cs tare de cs care sa inceapa cu wtf si cu maryus sau cu dark.Personalizatil voi! Cel mai fain nick cu wtf si maryus sau dark primeste funda! Astept!

Răspuns Câştigător
| KoSmOo a răspuns:

Man uitebig grinar[K]m@n; Mar1us''WoW!,|.WTF.|Na[S]pa^_-*cL; Shadow[; X]; Mu[Z]1c!; Lo@d! ng!; The^Mar1uS[BoSs]....Cam atat...rasplatahappy

3 răspunsuri:
| Maryus17 explică:

We nickuri de cs cu wtf si maryus sau dark nu metin2!

| KoSmOo a răspuns (pentru Maryus17):

Man uitebig grinar[K]m@n; Mar1us''WoW!,|.WTF.|Na[S]pa^_-*cL; Shadow[; X]; Mu[Z]1c!; Lo@d! ng!; The^Mar1uS[BoSs]....Cam atat...rasplatahappy

| xXxBadBoysxXx a răspuns:

Eu stiu metin2 gx si metin2 x si metin2 oriental. FUNDA

| KoSmOo a răspuns:

Man ce zici de numele asteabig grinar[K]m@n!, Mar1us''WoW,|.WTF.|Shadow!,Mu[Z]1c[:X],L@ad1ng!,Spec1al,DarK~AnGe3ll,SoRRy!?,[W.T.F]*Na[S]pa^_-*cL.....Astea sunt sper sa iti placa... FuDita?