| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Vreu sa cumpar centuri din WWE ( wrestling )
De unde pot sa le iau, sau cine vinde?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Corect Ionut nu stiu de ce se baga in seama... daca nu stie raspunsu.

| Agentuu a răspuns:

Hahahahalaughing)) esti disperat maaa...

| GunDealer a răspuns:

Pe Amazon gasesti de cre vrei si ti le livreaza direct din America in Romania.

| Redex14 a răspuns:

Cel mai bine cauta pe internet. Daca vrei sa fie de calitate nu recomand achizitionarea lor din diverse magazine Romanesti.Cauta pe internet si te asigur ca vei gasi!

| adrian99th a răspuns:

Http://shop.wwe.com/-de aici am comandat si eu :P

| loverboy111 a răspuns (pentru adrian99th):

Frate pentru ce va trebuie? credeti ca puteti pacali pe cineva cu ele?!?! rolling on the floor