| SebbyHere a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce jocuri imi merg pe Tip procesor: AMD Phenom II Dual Core
Model Procesor: 550
Frecventa procesor (GHz): 3.1
Memorie RAM standard (GB): 4
Capacitate HDD (GB): 500
Unitate optica: DVD-RW
Procesor grafic:ATI Radeon 5670
Sistem de operare: Linux

Răspuns Câştigător
| Perfectu a răspuns:

Destule...Fifa street2, X-men originis wolverine, Assasin creed 1 2 3, Dungeon siege 3, Hunted: The Demon’s Forge, Spider-man 3, Spider-man ultimate, Nfs pro street, Nfs carbon, Nfs underground 2 3, Tiam spus...destulebig grin

2 răspunsuri:
| RwkY a răspuns:

Orice joc din present, fara probleme.

| IlEgAlShAdOw a răspuns:

Orice joc fratebig grin....eu am 2.4 ghz 2 gb ram si imi merge aproape orice joc pana acum in afara de gta 4 la care imi sacadeaza...da in cazul tau iti merge orice joc fara probleme big grin