| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Am o intrebare: este pacat sa mergi la spovedanie la un alt preot daca nu ai binecuvantare de la actualul preot?(imi doresc un preot mai aspru, cel actual este prea bland). Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Zicem ca iti trebuie un tratament bun de la psihiatrie. Schizofrenia tratata la timp are vindecare

| zuzualina a răspuns:

Da. Daca nu iti place bland, cauta unul dur, sever... nebun laughing

| PVAAVU a răspuns:

Nu,deloc; dar e ciudat ca ai categorisit intrebarea la Timp liber, cand mai corect era categoria Religie.Cred ca vrei sa mergi la spovedit in timpul liber.

| AndrrreaDeea a răspuns:

Poti merge la ce preot doresti, nu ai nevoie de binecuvantare...cel putin asa stiu eu.

| alex5556 a răspuns:

Cum adica un preot mai aspru?
Vrei sa te biciuiasca la spovedanie?
Esti masochist?