| OnWeed a întrebat:

Salut tuturor happy Cum a fost prima zi de scoala/liceu/facultate/munca dupa un liber atat de mare? big grin

A mea nu a mers prea bine, sunt la liceu si tocmai m-am trezit ingropat in teme si ca am o groaza de invatat straight face

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Prima mea zi a mers bine. Nu foarte bine, dar bine. Nu ma plang.
Zambeste, maine va fi mai rau happy

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Deocamdata inca sunt in vacanta. Mereu e greu dupa timp liber. Imi amintesc de zilele de scoala. Veneam din vacanta aerieni laughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am avut doar 3 zile libere (1, 2 si 3), asa ca a fost o zi absolut normala.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu am ajuns la şcoală întrucât mi-a întârziat mult trenul şi am pierdut orele de azi.

| viatadecacatt a răspuns:

Sunt complet aeriana daca ma crezi
Azi dimineata nu-mi gaseam nici ghiozdanu.
A fost.ca un vis uratlaughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am facut niste exerciţii la matematică, am zis bancuri la română şi am plecat după aia acasă laughing

| Andreea_8014 a răspuns:

laughing Cum a fost?!
Bestial laughing
In toata orele am ras laughing
rolling on the floor
Bine.mai putin la ora de romana.chatterbox
laughing
Maine o sa dispara rasul laughing si o sa apara plansul laughing
O sa ne aduca tezele la mate.laughing

| OnWeed explică:

Ce norocosi sunteti majoritatea, pe noi toti profesorii ne-au luat din prima cu probleme, exercitii, absolut nici unul nu a vrut sa discutam si noi despre ce am facut in vacanta laughing

Si cand ma gandesc ca asta a fost una din zilele usoare, doar 5 ore, am o nenorocita de miercuri cu 8 ore straight face si mai dau si 2 teze saptamana asta, debea astept urmatoarea vacanta laughing

| OnWeed explică:

Dead.and.gone - cam asa eram si eu de dimineata, m-am trezit foarte tarziu, iar cand am vazut cat e ceasul m-am grabit sa ma imbrac si sa imi fac ghiozdanul dar nu mai gaseam unele carti, ca de cand n-am mai pus mana pe ele. si cand sa plec nu imi mai gaseam cheile laughing

| yoyodedeea a răspuns:

Ce pot sa zic.Am avut parte si de zile mai reusitelaughing
pentru inceput ne-au adus 2 teze. O nota buna, cealalta... ooo vai, ce bine era in vacanta.
In legatura cu temele: tocmai imi fac referatu la fizica.Si da.Mai am si la alte materii de scrishappy. Tu in ce clasa esti?

| karra a răspuns:

Intr-un cuvant : oribil...aceiasi colegi care se cred interesantiyawn, aceiasi fitosi, profii care te bombardeaza cu teme si cu reprosuri, femeia de servici care ma pune p mine sa ud florile sau pe colegii mei pentru ca asta nu e treaba ei :-J, aceiasi coada de la magazin de vreo 20 de min doar pentru un covrig amarat si ala expirat, ...si lista poate continua. deci E MINUNAT yawn

| karra a răspuns:

A fost minunat yawn ...aceiasi colegi care se cred interesanti, aceiasi fitosi, aceiasi profi care te bombardeaza cu teme si reprosuri, femeia de servici care ma pune sa ud florile pentru ca asta cica nu este treaba ei :-J, aceiasi coada de 20 de min pentru un covrig care si asa e expirat, aceiasi banca plina de guma si grafiti, ...deci probabil ti-ai dat seama cat de minunat e yawnyawn

| dragosh a răspuns:

Foarte nasoala ziua de azi. abia au trecut orele. M'am obisnuit in vacanta sa ma terzesc la 10-11 acum ma trezesc la 6|40crying

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Chiar bine, m-am distrat copios astazi la scoala.
Teme nu am, insa saptamana viitoare se anunta greu la contabilitate.

| eliza a răspuns:

Binisor big grin. a inceput cu ora de romana preferata mea :X am primit tezele 8, 20 a doua nota la teza asta din cls big grin
dupa aia geografie calumea :X
dupa aia mate am stat
dupa aia chimie n-am facut ca nu era profu la scoala
dupa aia opt.mate am facut mate sad
dupa aia sport nici macar nu m-am sinchinsit ca ma imbrac in echipament au jucat niste plictisitori sah sad
dupa aia acasa ora mea favorita :X:X::X:
da cel mai rau a fost un dobitoc care statea tocmai in spatele meu
. binosor

| ÅñdRa a răspuns:

Prima zi... a fost destul de ok, pana pe seara.
Insa sper ca maine sa fie mai bine

| illusion a răspuns:

Pai.am inceput.cu un 10 in teza la romana.am ras la toate orele. dar sa term ziua cu un 4 la logik crying(

| Cristina_3547 a răspuns:

Eu inca mai am vacantaaa\dancing

| l0rre a răspuns:

A mers destul de bine.