| neekole a întrebat:

Cum reusiti sa va faceti timp liber si pentru voi? De cand a inceput scoala nu mai am timp de nimic, doar de teme si invatat. Voi?

Răspuns Câştigător
| Maidanezul a răspuns:

Din ce am citit ei aplica sus si tare cititul dauneaza grav sanatatii, vad ca tu o sa fi considerat ciudat/a de ei ca tu inveti iar ei sunt ciorchine la dragoste si sex. Problema se va pune cind vine ex de Bac Cum a fost anul acesta tu o sa mai zici o rugaciune mai 3 sf cruci si cu Dumnezeu inainte, dar cu materia in cap.Ei ce fac ingrasa porcul in ajun si zic in mintea lor, nu ne lasa pe noi Dumnezeu ne scoate el din butoiul cu r.t noi am boierit 4 ani si uitete au dat foaia alba, au iesit fluierind a paguba si au dat vina pe Dumnezeu Ca nu a venit sa scrie cu mina lor ca nici asta nu se pricepeau sa faca. Foile erau albe ca zapada.Ma bucur pentru tine ca inveti, sa le explici si colegilor tai, de ce tu nu ai timp dar sa te pregatesti ca vei fi considerat ciudat sa nu te iei dupa ei ca ajungi fraier asemeni lor

1 răspuns:
| neekole explică:

Maidanezul multumesc pentru incurajari, dar totusinu mi-ai raspuns cu adevarat la intrebare. Tu cum te imparti intre scoala si timp liber sau stiu eu, munca si timp liber?