| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Vi s-au implinit vreodata visele pe care le-ati visat noaptea? Daca da, voi ati facut ca aceste vise sa devinta realitate sau ceea ce ati visat a venit la voi?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Nu cred in vise; dar mi s-a intamplat de cateva ori sa fie prevestitoare ale unui anume eveniment. Dar cred mai degraba ca acest lucru a fost urmarea unei premonitii fiindca fiecare dintre noi le putem avea cand este vorba despre fiinte importante in viata noastra.Numai bine.

1 răspuns:
| alinush_2610 a răspuns:

Salut.Nu stiu, eu spre exemplu mai degraba am un "deja-vu" decit sa visez un vis care sa se implineasca,dar iti spun un caz real.
Mamica mea, pe cind nici nu eram nascuta, m-a visat imbracata exact in hainutele pe care le purtam la 2 anisori...Am intrebat-o cum e posibil si mi-a raspuns ca avea impresia ca a facut visul sa devina realitate.Pa pa.Mult succes)))