| Eligirl a întrebat:

Salut tuturor! Vreau să mă ajutați în legătură cu anumite cadouri pentru Crăciun. Trebuie să îi iau prietenului meu un cadou și chiar nu știu ce anume. Aș vrea să îl surprind, să nu fie un cadou banal. El este rocker. Are o grămadă de tricouri cu diferite trupe rock. Ce as putea să îi cumpar? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Uite site-ul ăsta.
>>http://www.gotica.ro
Nimic de aici nu mi se pare banal.
Toate chestiile de aici sunt wow, acum depinde pe ce pune el preț mai mult.(haine, accesorii, muzica, instrumente).

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O chitara de rocker!
Nu-i banala, nu- de imbracaminte, este deosebita so categoric il vei surprinde!

| asperger3 a răspuns:

Album cu o trupa perferata

| yungcorpsey a răspuns:

Cumpara-i tricou cu AC/DC / Rammstein / Linkin Park / Goodbye To Gravity / Marilyn Manson (poti alege din toate astea)