| Mmooaarro a întrebat:

Salut,

Un baiat din Giurgiu poate fii cu o fata din Iasi? Tinand cont ca nu are neamuri acolo.

3 răspunsuri:
| tweety96 a răspuns:

Eu cred ca da. Dragostea nu tine cont de distanta, daca intr-adevar va placeti si tineti unul la altul.
Cunosc cupluri in care ea e din iasi si el din Galati. Altul : ea din iasi si el sin braila
depinde de voi sa luati decizia corecta si buna pentru voi:*:*

| Darkness1 a răspuns:

Da...trebuie doar sa va iubiti foarte mult(dragostea trebuie sa vina din partea amandurora)...cred ca va tine mai mult dragostea asa (la distanta) decat sa fiti impreuna mereu

| ultracs a răspuns:

Da...daca se pot intalni... www.ultracs.in SE CAUTA STAFF@@@ avem si o categorie speciala pentru orice problema a userilor@@@@