| Clank a întrebat:

Salut unde pot gasi un site unde pot afla cum se face sucul pepsi, cola, etc?

6 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

In locul tau as invata cum sa fac suc din fructe sanatos ^_^

| bogdan72 a răspuns:

Retetele exacte sunt secrete, din cate stiu.

| mihai741 a răspuns:

În acea temă eu aș pleca de la premisa secretizării rețetei lor, nimeni nu știe cu exactitate rețeta, aș merge pe ideea că, aceste firme sunt de mai bine de 100 de ani pe piața de consum iar gustul nu a fost reprodus de nimeni până acum! Eu pe parte aceasta aș merge pentru tema ta.

| Clank explică:

Kyrie, eu am o tema la engleza...