| MariusMarius96 a întrebat:

Salut, va cer o parere, cum as putea sa trec cu cateva sticle de alcool, pentru. ca eu in 2 saptamani plec in banchet, si am semnat proces verbal, ca nu este voie.Problema e ca as cheltui multi ban pe alcool si daca imi este confiscat ies in pierdere, vreo idee, orice, o modalitate.(stiti si voi ca fara ea nu e distractie)! funda, ps. voi fi controlat in bagaj

Răspuns Câştigător
| Siyah a răspuns:

Nu ai zis ce alcool e, da daca zici ca iesi in pierdere. ma gandesc la un Jack cevawinking Fa-te si tu ca aduci o boxa in plus la petrecere si baga-le in ea happy Metoda e super-uzata. de unii laughing

1 răspuns:
| alex_5091 a răspuns:

Ba esti foarte prost happy