| ŁøRik a întrebat:

Va place ploaia?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Da, imi place ploaia

| anonima5682651 a răspuns:

Da

| MiK3L a răspuns:

Da, mai ales aia de vara, cand ploua cu soare.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Uneori da uneori nu.depinde daca am treaba pe afara si ploaie nu daca n-am da, in plus ploaia face sa creasca plantele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti'as da funde pentru cea mai tampita intrebare de pe tot TPU'ul! cand pui o intrebare asa - subiectiva, da mai multe detalii, explica'te. astfel dai impresia ca ai fi putin inteligenta. laughing

| ŁøRik explică (pentru anonim_4396):

Daca te deranjeaza intrebarea, nu raspunde la ea.

| ana233 a răspuns:

Cand ploua eu citesc o carte, ma uit la televizor (daca nu tuna si fulgera) sau dorm.Da imi place ploaia.

| TripleMx a răspuns (pentru ana233):

Si mie imi place de tine xD!

| ThePathWalker a răspuns:

Ador ploaia

| OtakuForever a răspuns:

Depinde de moment si unde sunt. Daca am treaba pe undeva unde trebuie sa mergem nu dar daca nu am treaba imi place sa privesc ploaiahappy happy

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Buna! Da imi place ploaialove struck :X :X nu conteaza daca e rece sau cald love struck :X

| Maui a răspuns:

Desigur. Cand eram mica, ma jucam in ploaie.

| AnaCristinaN a răspuns:

Da,imi place mai ales vara.

| WhiteWyzard a răspuns:

Da, depinde de moment... unde, cine, si ce... big grin