| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Va place ploaia?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La nebunie. Atata timp cat nu e genul de ploaie care sa produca inundatii si alte pagube grave. Admir o ploaie de vara calduta. Chiar imi place sa ma plimb prin ploaie. Renunt la umbrela.

| MisterKat a răspuns:

Da, imi place! Imi place sa fiu ud mai ales cand e vara.

| anad a răspuns:

Da, inca de cand eram copil si mai ales cea calda de vara! Adoram sa alerg desculta prin baltoacele cu apa calda si sa privesc cum facea bulbuci pe asfalt sau cum ieseau aburi din el!

| Roby67 a răspuns:

Daca stau in casa si ma uit afara, da imi place. happy
Daca stau afara si ma uit in casa nu imi place, chiar deloc! crying

| marrr a răspuns:

Da, îmi place ploaiabig grin. Mai ales să mă plimb pe timp de noapte pe ploaie, să dansez. Este foarte relaxantă şi îmi dă multă energie, mă face să visez şi ma bine-dispune mereu. Sunt o fire mai romantică, de aceea una din 'scenele' mele preferate cuprinde un peisaj înnorat, pe timp de ploaie. Scuze dacă am greşeli, încerc să mă împrietenesc cu diacriticelelaughing

| Anileda a răspuns:

Da
Foarte multhappy

| Simona a răspuns:

Da normal, este un fenomen natural...si mai ales intr-o zi de vara calduroasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Ador sa ma plimb toamna cand ploua si sa ascult frunzele fosnind sub picioare.
Ploaia ma linisteste foarte usor, ma relaxeaza si ma adoarme...de obicei ascult melodia asta la culcare:
Http://www.youtube.com/watch?v=HUiy37D66UA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place.

| alexutu001 a răspuns:

Da, ador sa ma plimb prin ploaie, de obicei ploaia ma face sa visez cu ochii deschisi si sa ma gandesc la anumite lucrurihappy

| 1992 a răspuns:

Da, ploaia nu furtuna

| LoveÈℓa a răspuns:

Cui sa nu-i placa. Cand stau in ploaie ma simt atat de bine.In minte imi navalesc emotii, sentimente, ganduri si amintiri. Timpul parca se opreste.Inchid ochi si simt cum se strecoara stropi de ploaie in linistea deplina. Doar un gand copilaresc mai trebuie iar magia te va incatusi iar frumusetea peisajului se va scalda in ochi tai.

| hiigee a răspuns:

Imi palce foarte mult ploaia, as prefera-o in locul soarelui arzator.In general imi place vremea innorata.Nu-s genul care agreeaza caldura.

| Mihai_2777 a răspuns:

Nu imi place ploaia si nici boc nu-mi place

| ElektraAnDr3y a răspuns:

Pot sa spun ca ploaia face parte din mine mereu cand ploua mai ales noaptea fie ca e cald fie ca e rece ma duc in ploaie si meditez pur si simplu ma linisteste ma simt cu adevarat eu...happy

| euTímea a răspuns:

Da, dar aia cu inundatii:X:X:X

Întrebări similare