| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! happy
Vreau foarte mult sa-mi spuneti cum as putea sa fac o foto cu mine si in ea sa fac ploaia? Adica asa: file:///D:/MIRELLA/imagini/australia2.jpg
Ajutati-ma va rog mult daca e posibil de facut asa ceva si online dati-mi va ros siteul.Eu vrea ca in poza sa ploua ca in realitate
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Resource a răspuns:

Uite ai aici, dar nu stiu acum...aici faci imaginea sa ploua in timp real. http://www.lunapic.com/editor/?action=rain Bye bye! ^-^

| hermionegran a răspuns:

Photoshop big grin