| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vi s-au intamplat intamplari stranii pe care nu vi le-ati putut explica? Daca da, as fi curioasa sa aflu povestile happy. Am chef de ceva groaza

7 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Uită-te la filme horror!

| lolita24 a răspuns (pentru FadetoBlack):

M-am saturat de filme care nu au nici un strop de realitate. De asta am si pus intrebarea happy

| FadetoBlack a răspuns (pentru lolita24):

Bun, ziceai că ai chef ''de groază'' iar eu am sugerat să te uiţi la film de groază!

| lolita24 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Ok, dupa cum vezi in intrebare scrie clar ca vreau sa mai aflu intamplari stranii si chestii din astea. Nu am scris ca vreau sa ma uit la un film sau altele. Oricum, nu e o idee rea un film de groaza. Nu e apocalipsa comentariul tauwinking. E bine ca nu esti o descreierata care incepe sa injure de la prima propozitie pe care o spune cineva.

| FadetoBlack a răspuns (pentru lolita24):

Din moment ce nu am motive, nu sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e de groaza, dar este stranie: mi se dezactiveaza mesageria vocala a telefonului, asa, din senin. O reactivez, dupa un timp dispare. Nici cei de la firma nu au o explicatie.

| oliviaaa a răspuns:

Intr-o zi venind de la scoala la ora 19 iarna acasa, eram obosita.( invatam in turul 2 de dupa amiaza si mam retinut cu niste treburi extrascolare) (traiesc la casa cu un eta simplu intr-un mic orasel ) si intrind pe poarta mi-am vazut pisica ( era noapte adica la ora 19 era deja intuneric)
era doar sora mai mica acasa si erau luminile stinse afara, in casa aprinse, urma sa vina bunica dar asta la ora 21 deci sa continuam, am vazut pisica mea si ea fugise dupa casa dar era frig si mam repezit sa o iau in casa dar a fugit dupa casa under era intuneric. si acolo am vazut ceva care ma speriat pina la moarte ( am uitat sa mentionez ca mai aste o casa unde nu mai traierste nimeeni alaturi) deasupra acelei case ceva rotund mare cu multe lumini. am luat pisica in brate am scapat si ceanta in zapada de pe umeri. am fugit repede in casa si cind m-am uitat pe fereastra nu era nimic. puteam sa jur pe orice ca era ceva acolo. am aprins lumina afara si mi-am luat geanta.

poate ca a fost doar oboseala mea. dar intratit de tare nu mam mai speriat. ceea ce am vazut cu ochii mei si sa petrecut in fata mea.