| allax222 a întrebat:

Salut.Voua va merge facebook-ul acum?FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Da, merge.

| allax222 explică (pentru Ronnix):

Hmmm,ma intreb de ce nu merge la mine.Ca nici yahoo nu merge.

| Ronnix a răspuns (pentru allax222):

Nu e de la virusi, e cel mai probabil de la provider-ul de internet, din moment ce am observat azi ca mai multi intampinati aceiasi problema. Tot ce poti face este sa astepti, vor rezolva ei cumva.

| allax222 explică (pentru Ronnix):

Ok multumesc si pentru raspunsul acesta.

| allax222 explică (pentru Ronnix):

Ronnix ai primit mesajul de la mine?

| OvidyuNicu a răspuns (pentru allax222):

W32/Conficker, un vierme de internet care se dovedeşte foarte vivace în această perioadă iti blocheaza accesul la multe siteuri, trece peste avast! cei de la bitdefender au antidotul poti da o scanare sa vezi daca ai sau nu. http://www.disinfecttools.com/

11 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Da... merge

| wizopo2 a răspuns:

Da

| OvidyuNicu a răspuns:

Ia zi-mi aici poti intra? http://www.avast.com/index daca nu, ai un virusel. te pot ajuta:P

| allax222 explică (pentru OvidyuNicu):

Multumesc, dar am avast.

| Nonylik a răspuns:

Da poate la trn e o eroare... Sper sati mearga:* Funda?

| allax222 explică (pentru Nonylik):

Scuze, dar el a raspuns primul.