| Macarie_Mihai_1992 a întrebat:

Salut, vreau mult sa ma ajutati cu un raspuns cat mai repede, acum un an sau doi mi-am luat o trotineta care mi-e buna si azi dar tot tremura sau nu stiu cum sa zic ca si cum as fi mers pe pietre dar de fapt merg pe drum curat si drept, ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Desfa-i suruburile de la roti, inlocuieste-le daca vezi rugina pe ele, daca nu, ungele bine cu vaselina sau spray pentru asa ceva(mai bine spray), apoi strange-le bine inapoi. Strange toate suruburile de pe ea bine, nu au voie sa se miste.

1 răspuns:
| nelyjoly a răspuns:

Schimă roţile sau uzat neuniform (ovalizat)