| JockerStoica a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un pui de amstaff. Si un prieten mi-a zis sa am grija de unde il cumpar ca ma pot fraieri si sa-mi dea pitbull in loc de amstaff. Intrebarea este cum imi dau seama cand cumpar un pui de amstaff daca este amstaff sau este pitbull. dau Funda Uriasa!

8 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza prea mult, oricum seamana foarte bine. Mai bine ai grija sa il dresezi sa nu devina agresiv si atunci o sa ai un caine foarte dulce si iubitor

Răspuns utilizator avertizat
| JockerStoica explică:

IoaBia te rog ia id meu de mess alex_sandu5 m-ar interesa si pe mine un catel amstaff!

| IoaBia a răspuns (pentru JockerStoica):

Din ce oras esti?

| JockerStoica explică:

Din Craiova da da-mi add la alex_sandu5 sa discutam te rog...

| IoaBia a răspuns:

Dupa mascul si femela trebuie sa te asiguri ca amandoi sunt amstaff... cateaua mea a fatat acum doua saptamani si este si ea si masculul amstaff

| Om-by_Don_Caffe_1905 a răspuns:

Sunama si nu vei regreta
am o catelusa d 3 luni jumatate cu toate la zi

| Katia_Ludmilla_1980 a răspuns:

Prima data si prima data trebuie sa vezi parintii din care sunt puii... diferenta dintre pitbull si amstaff este vizibila... pitbuli sunt mici de statura foarte musculosi si au capul foarte mare pe cand amstafii sunt inalti si bine definiti