| OOscarr a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un pui de rottweiler/ pitbull/ amstaff, dar nu vreau sa dau mai mult de 600 de lei pe el. Stiti vreun site sau o crescatorie autorizata? Sunt din Bucuresti.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La acel pret vei gasi doar cu defecte mari sau corcituri.
Un asemenea pui de caine cu pedigree costa sute- sau chiar mii de euro.

| Wheizii a răspuns:

Du-te ba dracu de aici, aia sunt caini care merita atentie si ingrijire, te-ai gasit tu sa-ti iei caine de bataie sa te dai cocos la baieti.

| OOscarr explică (pentru Wheizii):

Dar de unde ma cunosti tu pe mine? Sunt student la medicina veterinara si nu inteleg rostul raspunsului tau, pana la urma era o intrebare, nu inteleg de ce trebuie sa ma jignesti in conditiile in care nu ma cunosti si nu ai habar cine sunt. Te rog sa iti vezi de viata ta. O zi buna!