| whbwbwjwj a întrebat:

Salut! Vreau sa merg la meciul de sâmbătă dintre fcsb și Botoșani, dacă susțin fcsb în ce tribuna ar trebui sa îmi iau bilet? Am nevoie urgent de răspuns VA ROG

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai daca vrei sa susții una dintre echipe, mă gândesc că ar trebui cat mai aproape de teren, nu știu, doar zic.

| whbwbwjwj explică (pentru Hyperion7):

Nu am mai fost pana acum la un meci, dar ma gândesc ca într o parte stau gazdele și în cealaltă oaspeții.Ar fi o situație ciudata sa fiu înconjurat de fani Botoșani și eu sa ma bucur când da steaua gol

| Hyperion7 a răspuns (pentru whbwbwjwj):

Sa fiu sincer, nici eu nu am fost la meci până acum, însă are sens ce spui tu.

| whbwbwjwj explică (pentru Hyperion7):

As vrea sa fie o experienta plăcută, nu sa îmi fie frica ca îmi iau bataie? Sper sa răspundă cineva care are idee

| wahaha a răspuns:

Mhm