| OmuFoarfeca a întrebat:

Salut,vreau sa-mi iau un hanroac din new yorker stiti daca se poate plati si cu cardul?

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Normal ca se poate, de ce nu? Este un magazin modern si foarte, foarte bun, au produse de calitate superioara. Cum de nu stiai? Nu ai mai cumparat pana acum din NY?

| OmuFoarfeca explică (pentru Mwha):

Doar o data, de obicei iau haine de pe net.
Multuesc!

| Mwha a răspuns (pentru OmuFoarfeca):

Ok, pai ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Eu nu iau niciodata haine de pe net happy

5 răspunsuri:
| iepurele a răspuns:

Nu se poate!
Cica nu mai accepta bani, doar servicii. ( maturat, spalat geamuri)

| OmuFoarfeca explică (pentru iepurele):

Raspunsul tau nu are nicio legatura...

| iepurele a răspuns:

NU