| IvanAlexx1998 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de ce pot face la ore cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| TURCUL0001 a răspuns:

Poti sa faci galagie si nu te plictisesti.

6 răspunsuri:
| CRC98 a răspuns:

Iati paie de la lapte si niste servetele si sufli cu bilute de servetele in colegi sau in profesor crede-ma e chiar amuzant laughing

| ionutzwk a răspuns:

Incearca sa te joci pe telefon sa iti faci tema pentru ora viitoare.

| bibi001 a răspuns:

Ai putea sa desenezi, sa citesti, sa vorbesti cu cineva prin sms-uri. fundita?

| SuzuKyube a răspuns:

Iti iei un caiet gol si incepi sa mazgalesti... daca de prinde prof'u/'a ii zici ca desenele reprezint ce ati scris dumneavoastre pe tabla.

| SuzuKyube a răspuns:

Iti iei un caet gol si incepi sa desenezi... daca twe prinde ii spui prof'u/'ei ca "desenele reprezinta ce ati scris pe tabla =^.^=

| 12345gianina a răspuns:

Iei un caiet si desenezi lucruri ce-ti place! funda? sau iti bagi in degete bolduri! funda?