| pisssssiyy97 a întrebat:

Ce pot face cand ma plictisesc? vreau idei..sunt in Spania si aici nu am prieteni...

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Dormi că e târziu şi după citeşti o carte potrivită ţie. Poţi asculta muzică.

| dogee92 a răspuns:

Ai putea incerca sa citesti o carte happy. Imi vine acum in minte cartea "Mindy", cred ca este exact pentru varsta ta, plus ca sunt convins ca o sa iti placa happy."97" de la nickname-ul tau este anul tau de nastere nu? :p

| Allison2009 a răspuns:

Iti faci prieteni acolo.

| lucyheartfilia06 a răspuns:

Animeuri happy multe animeuri, de dimineata pana seara.Nu vei regreta. Poti incerca Bleach,Fairy Tail,Naruto Shippuden,Fullmetal Alchemist, Death Note, Another, Mirai Nikki, Nana si altele
Si poti sa mai iesi din cand in cand la plimbare cu rolele sau sa te plimbi pe jos pe undeva