| yuP a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru o campanie electorala. Eu sunt candidat pentru presedintele elevilor si as vrea cateva idei pentru a face aceasta campanie. Sunt destul de cunoscut in scoala. Ideea mea este sa fac niste biletele cu numele meu pe ele si poza cu liceul, iar apoi sa le duc in fiecare clasa. Multumesc.

1 răspuns:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Presedintele elevilor din toata scoala? La noi, sunt doar sefii clasei:))
Ai putea sa imparti dulciuri! Sau daca faci o poza, sa pui ceva amuzant pe ea. poti sa faci un meme...de ex. poza asta http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/131/399/fry.PNG? 1307468855

si sa scrii pe ea "Nu sunt sigur daca a meritat efortu' sau am irosit degeaba hartie" si pe partea cealalta sa scrii "Votati...PE MINE, x-ulescu" x-ulescu fiind numele tau:))