| Mirella_6464 a întrebat:

La noi la scoala se face un fel de "campanie electorala" pentru alegerea presedintelui consiliului elevilor. Dati-mi si mie idei pentru sloganuri si pentru atragerea elevilor ca sa ma voteze mai ales ca mai am o concurenta si chiar vreau sa castig.:d
Dau funda pentru cele mai atragatoare idei.Si va rog cat mai >repedelove struckbig grin

2 răspunsuri:
| Marian_2691 a răspuns:

Asa era si pe timpul lui Ceausescu, politica peste tot, eu zic sa stai cuminte in banca ta deoarece ai prieteni la scoala si o sa te compromita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Votati-ma si dinamitez scoala". Ori iei 95% din voturi, ori nu mai iei deloc.