| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face o campanie electorala pentru un candidat la primarie sau un candidat pentru postul de presedinte. Vreau mai amnuntit o explicatie de la cum inceput pana la deznodamant.

1 răspuns:
| WeslyEric2013 a răspuns:

Depinde de foarte multi factori nu toate campaniile se fac la fel in functie de ceea ce vrei iti adopti campania electorala care crezi ca se potriveste oricum sunt foarte multe de facut daca vrei detalii intra pe minciu20032003@yahoo.com si iti explic cum ai putea face dar mai intii trebuie sa imi dai toate detaliile pentru ca si virsta profesia familia totul face parte dintr-o campanie