| eDDy a întrebat:

Salutare, am auzit si eu niste bancuri frumoase si sa vi le spun si voua:

Bula se duce la magazin si isi cumpara ultimul model de lamborghini. Peste 2 saptamani se intoarce si le zice:
-Domne mi-o murit motoru.
Mechanicii ii schimba motoru peste doua saptamani iarasi. Iar in schimba motoru peste doua saptamani iar. Ii repara masina si ii spune lui Bula.
-Va reparam masina si o sa mearga un om de-al nostru sa vedem de ce moare motoru, care e problema(mechanicii)
-Da sunt de acord haideti urcati.( Bula)
Pleaca de la servis Bula, si incepe.
- Viteza 1, viteza 2, viteza 3, viteza 4, viteza 5, viteza 6 si acu R de la racheta.

O masina de politistii urca pe munte la o biserica cu spatele. Mergeau niste turisti pe jos si unul dintre ei se duce si ii intreaba.
-Domnu politist, dar de ce urcati cu spatele?
-Pentru ca daca nu gasesc, sa intorc ce ma fac?
Ajung toti la biserica, si coboara.
La care politisti coborau tot cu spatele.
Se duc turistii si ii intreaba:
-Dar de ce coborati cu spatele?
-Ba dar prost esti, nu ti-ai dat seama ca am gasit loc sa intorc.

Un politist se duce la servici cu un papuc de un fel si unul de un fel. Seful cand l-a vazut i-a spus
-Ma du-te repede si te schimba acasa, ca o sa rada toata sectia de tine.
La care politistu:
-Dar sefu, acasa tot doi la fel am.

Un mos era batran, si ii spune Dumnezeu:
-Gata esti batran, trebuie sa iti dau si tie o boala, ai de alas intre Alzheimer (boala care uiti) si Parkinson (boala care tremuri ).
Si spune mosu:
-Doamne, eu imi aleg Parkinson.
-Dar de ce Parkinson si nu Alzheimer? ( Dumnezeu )
-Pai decat sa uit unde am pus sticla mai bine vars oleaca din pahar. ( Mosu)

POSIBIL SA MAI AM SI GRESELI DE SCRIERE. SCUZE!
Sper sa va placa!

9 răspunsuri:
| chemicalX a răspuns:

Da rolling on the floor)))))))) am ras cu pofta.
am un chef de funda, te rogggg.
da ai facut cateva greseli, dar nu conteaza. big grin

| Coriine a răspuns:

Foarte tare! rolling on the floor

| eDDy explică:

laughing Ma bucur ca v-au placut. Poate m-ai imi amintesc si va mai postez. Dati mai departe link-ul.

| anutzica001 a răspuns:

Foarte tare aia cu politistii si restul dar aia m-a lasat pe jos... ma bucur ca mai sunt oameni care stiu si de glume fara injuraturi si porno... felicitari ( sa stii ca oamenii ca tine sunt pe cale de disparitie)

| AndreiZz a răspuns:

Amuzantelaughing mie unul mi-au placut in special cel cu Lamborghini

| roxxy96 a răspuns:

Foarte tari alea cu bula si cu mosu
dar si restul is faine

| Alinα a răspuns:

Super laughinglaughinglaughing astea da bancuri laughing / fundita daca se poate? happy

| alberto423 a răspuns:

De la mine ai funda

| alex4222 a răspuns:

Sunt super bancurile si sunt fara injuraturi mi-as dori ca toate bancurile sa fie asa.O sa iti spun si eu cateva:
1)Bula la scoala. Profa il intreaba:
-Bula ce faci cand pleaca vaporul?
-Nu stiu!
-Ce faci cand stai la coada?
-Nu stiu!
-Bula ce faci cand doi se bat?
-Nu stiu!
-Ce faci cand un om se ineaca?
-Nu stiu!
Apoi Bula se duce acasa si o intreaba pe masa:
-Mama ce fac cand pleca vaporul?
-Faci cu batistuta.
-Ce fac cand stau la coada?
-Iti astepti randul.
-Ce fac cand doi se bat?
-Chemi politia.
-Ce fac cand un om se ineaca?
-Ii arunci colacul de salvare.
Peste noapte bula le incurca.
A doua zi la scoala :
Pr.:Bula ce faci cand vaporul pleaca?
Bu.:Ii arunc colacul de salvare.
Pr.:Ce faci cand stai la coada?
Bu.:Chem politia.
Pr.:Ce faci cand doi se bat?
Bu.:Imi astept randul.
Pr.:Ce faci cand un om se ineaca?
Bu.:Ii fac cu batistuta.