| chiftelutacrocanta a întrebat:

Fetelor,va place mai mult cand urcati pe munte sau cand coborati de pe el?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu intrebi si baietii daca le place sa urce sau sa coboare de pe munte?
Muntele lui Venus.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

La cate fete ti-au raspuns, măi chiftelută, mă indoiesc sa le intereseze asa ceva.

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Tu te-ai apucat sa studiezi moartea?

| T0T a răspuns:

Mă întreb de ce e o întrebare pentru fete.

| justanotheruser99 a răspuns:

Imi place sa urc big grin coborâtul e mult mai ușor. Ador satisfacția pe care o am cand ajung in vârf.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu-mi plac muntii deloc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce intrebi doar fete, deja incep sa interpretez altfel intrebarea asta. Mmm, sa zicem ca-mi plac ambele variante, se poate? Da? Deci ambele. ^^

| August99 a răspuns:

Cand cobor pe bicicleta de pe el.

| BloodyLips a răspuns:

Asta era o intrebare cu ceva tenta perversa sau doar mi s-a parut?laughing))