| Zoom_Laur_1990 a întrebat:

Salutare, am o problema la Photoshop de fapt la o setare, nu stiu ce am facut sau ce nu am facut dar cand scriu un text se desparte si nu il pot scrie corect exemplu: A B C. Cine ma poate ajuta dau funda. Poza: http://prntscr.com/1wu1fg

Răspuns Câştigător
| Sternex a răspuns:

Copil neajutorat ce esti. Dupa ce ai dat dublu click pe iconita la photoshop imediat apesi CTRL+SHIFT+ALT si dai "Yes". Daca nu merge atunci cumpara photoshop-u nu mai fura de pe net laughing)

| Zoom_Laur_1990 explică (pentru Sternex):

Aha talk to the hand Nu-mi merge cica merge doar la cs 5 faza cu resetu. Mai astept raspunsuri.

1 răspuns: