| okei a întrebat:

Salutare, am scaun de piele si cand stau la pc transpira scaunul sub mine si ma ud tot fundul :-l ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| pisika a răspuns:

Acopera-l cu o husa, o paturica, o perna, un prosop...thinking

19 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Se uda tot fundul? Acum fundul se uda? Ciudat.

nony
| nony a răspuns:

Pune si tu o punga de gheata sub tine, sa-ti raceasca ovarelehee hee

| Annitu a răspuns:

Pai... Pune pe scaun o paturica sau un prosop si vei vedea ca nu o sa iti mai transpire!winking

Pa!:*

| Pho3nix a răspuns:

E normal sa transpiri pe caldura asta.
Pune un prosop pe scaun.

auran
| auran a răspuns:

Pune un prosop pe scaun si poarta chiloti din bumbac 100%...

| maryana5 a răspuns:

Paih incearca sa nu stai 24/24 h la pc si mai du-te si tu la baie... laughing
acum lasand gluma thinking din ce piele e facut scaunul? e artificiala? de porc? conteaza enorm thinking
xoxoo, mary peace sign

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pune ceva pe scaunwinking

prfml
| prfml a răspuns:

Ca ultima solutie schimbi scaunul.

| giovana a răspuns:

Cumpara-ti o pernuta plata pentru scaune si nu mai ai probleme. Sunt ieftine si practice.

| urbanghost a răspuns:

Cumpara altul...

| adyth a răspuns:

Transpira scaunul? laughing
pune o pernita thinking
si eu am scaun tot la fel... dar la mine nu transpira tongue

| okei explică:

Ba da

| okei explică:

straight face Sigur nu ma uit la filme XXX si va vand voua gogosistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sigur nu te uiti la filme XXX, dupa care ne vinzi noua gogosi aici? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da'l cu antiperspirantbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie-l si tu cum e colacul de la wc si nu o sa mai ai nimic sub fund. O sa fie aerisit si nu o sa-ti mai transpire fundul rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti pampers

| Blu_7007 a răspuns:

Ori pune ceva pe el...gen...o patirik...un prosop ceva....sau daca nu schimba scaunul...

| Blu_7007 a răspuns:

Ori pune ceva pe el...gen...o patirik... un prosop ceva...sau daca nu schimba scaunul...