| floryynnel a întrebat:

cum fac sa facebook privat? cand dau like la o poza sau comentez apare la toti pe perete... vreau sa imi apara doar mie, sa nu stiu decat eu si cel caruia i-am dat like/comentat.

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Profilul tau este privat si nu apare pe perete apare la actualizari si notificari.
Profililul privat il faci pentru a vedea numai tu sau numai u cu prietenii tai pozele. Adica sa nu iti mai vada pozele prietenii prieteniilor.
Ca sa-ti faci profil privat dai la setarhirosetari confidentiale si alegi cine sa-ti vada contul prietenii.
Good luck!>big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| luby a răspuns:

Pai te duci la privacy

| amadela a răspuns:

Pai nu ai cum. pentru ca e vorba de profilul celui care ii dai like/ comment.