| secret96 a întrebat:

De 3 zile incoace am mereu acelasi cosmar ca sa zic asa. Eram la bunici si in fiecare noapte cand sa ma pun in pat, tot timpul este o pers. intr-o capa neagra, pana in picioare, cu gluga, care da tarcoale prin jurul casei, dar nu vine prin curtea noastra ci prin a matusii mele care ne este vecina. Tot timpul cand este pe langa fantana ( care este la 2-3 m in fata casei ) eu cu bunica mea il/o vedem, el obs ca l-am vazut ( cu toate ca nici nu ridica privirea ) si pleaca. Buni o mers afara sa vada cine ii iar atuci nu o mai fost nimeni prin jur. Dupa aia merg la culcare (eu dormeam in camera de la drum iar buni cu bunu in alta camera), ma asigur ca geamurile sunt inchise cu toate ca muream de cald, ascultam muzica la casti pana pe la vreo 12 noaptea iar atunci ma puneam in pat. In momentul acela ma trezeam din vis si era dimineata iar eu eram in Baia Mare unde sunt acum.

Ce credeti ca inseamna visu?

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Nu cred ca inseamna nimic probabil ca iti este dor de bunici iar subconstienutul tau incearca sa-ti arate asta. Poate inainte sa te culci te gandesti la bunicii tai sau poate e doar imaginatia care lucreaza in timpul noptii

4 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

Visele nu inseamna neaparat ceva, sunt proiectari ale subconstientului tau, nu se adeveresc, probabil visul tau este cauzat de o fobie, sau poate te-ai uitat la vreun film de groaza! stai linistita nu inseamna absolut nimic!

| alexa_4370 a răspuns:

Nimic.
Faza este ca te culci tu cu gandurile asteahappy

| Andreea9222 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...eu una cred in vise
dar poate ai visat in prima noapte si te-ai speriat asa tare incat visezi iar si iar
sau poate ii un semn...ca se va intampla ceva
nu stiu...sry
poate nu inseamna nimic

| zuzumic a răspuns:

Uite pune visul tau aici si vrei primi o explicatie de la un specialist cu lux de amanunte http://www.oniromantie.ro/modules/news/

trebuie sa iti faci cont pentru asta intra acolo unde scrie forum adica pe aceasta pagina http://forum.oniromantie.ro/ apoi dai acolo unde scrie autentificare si iti faci cont

dupa ce ti ai facut cont autentifica. te si intra pe vis urat cosmar apoi da clic pe subiect noi si un specialist iti va raspunde cu lux de amanunte

succes sper sa iti fie de folos :*