| spes2005 a întrebat:

Salutare,de foarte mult timp doresc sa fac graffiti, dar nu stiu cum sa imi aleg un nume potrivit de graffer.Mai dau tag-uri ocazional cu initialele celor 2 nume ale mele dar nu este nimic extraordinar.As fi foarte recunoscator sa ma poata ajuta cineva sa imi gasesc un nume.Nu doresc sa copiez nume de pe net sau altceva, dar nu am inspiratia necesara pentru un nume si de aceea doresc sa ma ajute cineva cu propuneri, site-uri, orice.Multumesc si dau funda!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ăstia ca tine care murdaresc zidurile blocurilor proaspat anvelopate ar trebui pedepsiti, va bateti joc de munca celor care sau chinuit sa reabiliteze blocul si veniti voi sa scrieti mizerii pe zid, amenzi uriase asa ar trebui sa va linisteasca.

| Violleta2022 a răspuns:

Numele pe care-l alegi trebuie sa te reprezinte pe tine, personalitatea ta, stilul tau, ceea ce noi nu avem cum sa-l alegem, pentru ca nu te cunoastem personal si nu stim nimic despre tine.
Roaga-ti familai sau prietenii sa te ajute, macar ei te cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai talent si doar mazgalesti peretii, las-o balta! Te pricepi sa faci peisaje colorate pe peretii de cladiri sau pe ziduri? Doar astea arata frumos in oras si e placut ochiului!

| Saiko10 a răspuns:

Ce are spes? merge.