| gabu16 a întrebat:

Salutare,am o dilema.
Doresc sa imi achizitionez un telefon mai performant si nu prea stiu ce sa aleg, adica m-am uitat la un Samsung Galaxy S 2 Plus si mi s-a parut destul de bun(am un buget de 1500 de lei),daca aveti alte propuneri spuneti-mi va rog:d.
As putea sa mi-l iau si la abonamen,nu conteaza, telefon sa fiebig grin

3 răspunsuri:
| T1ramisu a răspuns:

Allview P6 Stony

| Sofia97 a răspuns:

Buna pai daca vrei si esti dispus sa ti-l iei la abonament ai putea sa iti iei chiar si Samsung s3 care este un telefon foarte bun si rezistent(iti spun din proprie experienta pentru ca el l-am scapat pe jos de cel putin de 10 ori si este inca intact). Daca totusi este prea mult ai putea sa iti iei s3 mini care are dimensiunde unui iphone4 si este la fel de bun ca s3 doar ca are camera de 5 mp si un procesor mai mic. Sper ca te-am ajutathappy