| Iony_5207 a întrebat:

Am un blog, dar de ceva timp am ramas fara idei si inspiratia necesara pentru a scrie articole noi. Doresc, daca se poate, cateva idei de articole. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Scrie un articol despre faptul ca ti-ai pierdut inspiratia atunci... big grin

13 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Scrie poezii big grin Eu asta fac tongue

| Iony_5207 explică (pentru WeaponGirl):

Am scris si poezii, dar trec printr-o perioada proasta in ceea ce ma priveste inspiratia! laughing

| Iony_5207 explică (pentru WeaponGirl):

Este o idee destul de interesanta. laughing Multumesc!

| WeaponGirl a răspuns (pentru Iony_5207):

Cu plăcere! laughing

| WeaponGirl a răspuns (pentru Iony_5207):

Scrie un articol despre faptul ca ti-ai pierdut inspiratia atunci... big grin

| GicaBastanuCartierelor a răspuns:

Poti sa faci review-uri la smartphones, tablete si alte gadget-uri.

| Iony_5207 explică (pentru GicaBastanuCartierelor):

Nu vreau sa ma indrept spre partea publicitara, plus ca nu le am cu tehnologia de genul asta. Oricum, multumesc!

| Ekcstsy a răspuns:

Dupa cum vezi si aici dragostea si sexul sunt cele mai devorate tongue

| Patricia96 a răspuns:

Viata adolescentiilor,cum sa scapam de stres,fumat?,cum sa ne calmam in situati de stres,totul despre fete/baieti,zodii,secretele femeilor, poezi, povestioare, proverbe, citate..sunt multe chestii interesantewinking

| Iony_5207 explică (pentru Patricia96):

Multumesc. O sa ma informez cat mai mult ca sa pot scrie articole cat mai originale.

| Patricia96 a răspuns (pentru Iony_5207):

Imi dai si mie link-ul blogului? sunt curioasa