| anonim_4396 a întrebat:

Salut care poata sa-mi zica si mie nume de graffiti(taguri)...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,MaRlbOro!
Shice
Shine
GloW
Clary SixxAaa
Sare
Taxe
Art is not crime
Sea
Icre
Rase
Wize
SkateR giRl
Peace forever
2gheter 4ever
LOL
...cam astea sunt prin orasul meu.

20 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Da tu ai furat Sare si Taxe, la fel si Sea, Icre, Rase...in fine, daca altceva nu stii sa faci

| Neah a răspuns:

Si cine isi puna skater girl ca si tag rolling on the floor
Pitipaoncele,, la fel si peace forever, 2gheter 4ever
Lol...glow...pe bune? rolling on the floor

| Neah a răspuns:

Si ce te bagi in seama?

| Neah a răspuns:

Mmmba deloc... ai luat-o si-asa pe nemeritate ca ai plagiat si celelalte is de fraieri? SHINE? pe bune? shine?

| Neah a răspuns:

Tu esti cea care m-a scuipat si nu ti-am facut nimic raised eyebrows...si daca cineva foloseste din ideile tale trebuie sa fie incult

| Neah a răspuns:

Roberta, pupa'man fundwinking, si de ce as vrea sa mi se stearga raspunsu? Du'ten mata

| Sixx a răspuns:

A furat tagurile graffarilor din timisoara ma refer la ( clary sixx (eu) sare,taxe,sea, icre, rase) un tag trebuie sa fie unul original in caz ca vrei sa te apuci de graffuri straight face

| Sixx a răspuns:

Du-te'n mata summeru'u curului!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru apreciere!
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Sixx,nu am furat nimic.Tu nu esti nici o ''Clary Sixx'' ci ''Carla Lazau''.
Si ma rog, si tu ai furat ''Six''-ul asta, nu? De la Dennis Biersack.
Asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i summer, ma! Ii summler!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va e ciuda pe funda mea!
=rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tot ai ma? Eu pe toate ti le arat pe pereti la blocuri, cladiri etc.
Ia mai lasa-ma in pace...macar pe net!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi?rolling on the floor
Si ce vrei...raspunsu'chiar nu o sa se stearga, iar aceasta(daca continuam)o sa fie cea mai populara intrebare.=)
Get it up!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol frt ce cearta pe voi laughing?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai ma,pastreaza-ti calmu'. Bine ca Deni n-a observat cearta dintre noi,altfel...
Tu ti-ai adaugat intrebarea la favorite sau ce?
Imi pare rau daca am,, furat,, ceva...m-am spovedit deja in biserica.
Asa ca.happy
Nu te mai supara.smugsmugsmug

| Mickeymau5 a răspuns:

Nu cauta tag-uri pe internet.Incearca sa iti gasesti unul unic, care sa te reprezinte!

| Truaiq a răspuns:

Ca sa te ajut totusi cat de cat la alegerea unui tag o sa incep prin ati explica cum il alegi.
Pentru inceput trebuie sa stii ca majoritatea tagurilor nu au sens.
Ca sa iti fie mai usor poti sa faci un tag din 3 litere, sau poti sa iti alegi un tag mai mare si sa il prescurtezi in caz ca vrei sa dai in locuri publice si mai este si cate un domn in varsta care tipa la tine:)).
Tagul tau poate fi format din literele tale favorite de sigur poti sa atasezi si cifre de ex Tek 900 este cam lung dar merge.
http://www.google.ro/......tp?/search
findita?

| Alexandru_Visan_1994 a răspuns:

Rasko,Swamp...LOL

| Alexandru_Cohai_1998 a răspuns:

Snox e luat