| RobyK2 a întrebat:

Salutare dragi prieteni.
Am destul de mult timp liber si plitiseala m-a pus pe ganduri: vreau un site, o comunitate, orice.
M-am gandit sa fac un site. Despre ce? Sa fie un blog? Ce sa scriu pe el? Chiar nu am idee, nu vreau profit, doar sa stiu ca intereseaza pe cineva lucrul respectiv.
M-ar interesa si un loc intr-o comunitate, dar care?
Bineinteles, si alte idei sunt binevenite. Deci, intrebarea ar fi despre ce as putea sa fac un site ca sa fie citit si ce comunitati/site-uri independete stiti unde as putea da o mana de ajutor.

2 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Cele mai cautate bloguri sau site-uri, forumuri sunt de counter strike sau referate, tutoriale, etc.

| mayyapink a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
fa-ti un blog gratuit, fatil despre ce iti place sa faci in timpul liber:)
funda?