| xXNikeXx a întrebat:

Salutare Dragi prieteni am si eu o intrebare am 13 si 2 luni ani inaltime 1, 67 55kg sunt cls a8a si vreau sa stiu ce exerciti ar trebui sa fac acasa pentru a intra la liceu militar din breaza va rog ajutati-ma funda+vot.Multumesc anticipat, scuze de categorie

4 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

In primul rand bagate pe alergat fiinda ca o sa ai o proba de rezistenta si te pune sa alergi vreo 2-3 km intr-un timp limitat! Si dupa poti sa te apuci de seri scurte de flotari si abdomene! Dar in primul rand alergari!

| xXNikeXx explică (pentru BassHunter13):

Imi poti spune un program pe care as putea sal urmez?

| NotToday a răspuns:

Tot ce tine de forta si rezistenta. De la alergat la abdomene, flotari, tractiuni, genoflexiuni. Foarte important, nu uita de incalzire!

| xXNikeXx explică:

Ma refer un program pe care sa il fac si va rog sa raspunda doar cei care au intrat la liceu militar de curand cei care nu au intrat sau nu au vrut sa intre sa taca... daca spuneti ce exerciti sa fac un program aveti fundahappy