| cavalerul11 a întrebat:

Salutare lume am o probleme pe YouTube nnumai merge deloc dau pe fiecare video si imi zice {Your Browser does not currently recognize any of the video formats available} ce ar trebuie sa facaam dat update la Opera am dat la flash player chiar nu stiu ce sa mai fac

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Da jos Opera, instaleaza din nou. Ar trebui sa mearga fara probleme.

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce versiune de Opera/Windows folosesti?

| cavalerul11 explică (pentru GabiDumitrescu):

Folosesc Opera versiunea 62.0. 3331.116 64 bit

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru cavalerul11):

Fix asta o am si eu. Ai omis sa mentionezi versiunea de Windows. Poate ala o fi buba. Eu am Windows 10 aici. Am deschi YT, am pus vreo trei clipuri, toate bune.

| Speranta12 a răspuns:

Instaleaza Chrome. Unele aplicatii facute de Google nu mai merg bine pe alte browsere intentionat. Este intentia Google de a reduce concurenta fata de alte browsere. Instaleaza chrome ca sa ai acces la YT.

| cavalerul11 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am Windows 10 Pro

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Sa inteleg ca a mers pana la urma? happy

| cavalerul11 explică (pentru GabiDumitrescu):

Da a mers scuze de raspunsul devreme

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru cavalerul11):

Parfum. Ma bucur ca a mers. A durat oleaca sa raspunzi, lol.winking