| тøхх a întrebat:

Pe voi vă tachinează, câteodată colegii la şcoală?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Colegii de serviciu când mă văd nervoasă.
Pa, pa.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu numai la scoala.Si la servici.Este in natura fiintei umane sa tachineze. N-o lua in serios.La o adica si tu vei tachina pe cineva. Daca nu acum mai tirziu.

| тøхх explică:

Ups skz pentru`virugula. :p K sa nu incepeti cu raspunsuri stupide.hee hee

| тøхх explică:

Uiii`. happy Si mie mi se intampla un baiat intr-una sa ma ia in brate tot felul. Dar cand ii dau un picior in zona aiaa. blushing Gataaa!

| Simona a răspuns:

Vai de mine.am unul.ma terorizeaza nu gluma...crying
ma ia in brate, ma pupa... m-am saturat de el

| Диана a răspuns:

Mda, in fiecare zi. frustrated Da asta nu inseamna ca eu nu fac nimic in privinta asta. laughing devil

| Ciresikaaa a răspuns:

Da

| sweetale12 a răspuns:

Sigur ca dahee hee Dar sunt mici rautati si nu trebuie sa le bagam in seamawinking!

| overdose90 a răspuns:

Cand eram la scoala/liceu mi se intampla mereu chestia asta, si nu numai mie. Cred ca baietii se iau de fete, le tachineaza, se dau la ele, la varsta asta, mai mult pentru a experimenta, pentru a vedea cum se comporta fetelehappy, pentru a interactiona cu ele.

| Cookiee9712 a răspuns:

Da at wits' end mai mereu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar eu pe ei