| CristieXe a întrebat:

Salutare prieteni.Acuma vine scoala dupa o vacanta bunicica...asa ca vreau sa imi dati ceva idei cu ce sa impresionez colegii la scoala, ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| Andrush98 a răspuns:

Schimba-ti comportamentul sau imbracate diferit:pe principiu fii altfel decum erau ei obisnuiti. sper ca o sa te ajute sfaturile mele

| CristieXe explică (pentru Andrush98):

Mersi big grin

| Andrush98 a răspuns (pentru CristieXe):

Sper sa-ti fie de folos happy

| CristieXe explică (pentru Andrush98):

O sa-mi fie!

9 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Adica ce m-ar surpinde pe mine? Pai sa zicem ce ai zice de :Sa nu mai vad atata barfa si dispret din partea fetelor, mai ales ca o fac in aceiasi tabara! Si sa stea cuminte in banca lor cred ca asta m-ar surpinde, nimic nu ma ami surprinde pe mine si pe baietii cu carte o ard zi de zi la scoala! Ai grija!

| Duucu a răspuns:

Cu învățatul.

| Goooogle a răspuns:

Poti sa iti cumperi un Mustang...sigur o sa impresionezi!