| Here4u a întrebat:

Cum să fac să-mi impresionez colegii, ca să mă voteze Președinta Clasei? Sunt clasa a V-a.
Vă rog, dați-mi idei! Am și eu câteva, însă, vreau și părerea altora happy
Mulțumesc anticipat! Dau fundiță!

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, nu trebuie să obligi pe nimeni trebuie doar să le dovedeşti că eşti capabilă, succes.
O seară frumoasă!

| Here4u explică (pentru Brâncuşi):

Mulțumesc, asemenea!

| Laur001 a răspuns:

Trebuie sa aiba incredere in tine... Incearca sa ii ajuti si dovedeste-le ca tu meriti sa fii presedinta... O seara frumoasawinking! :*

| cristina409 a răspuns:

Aratale ca tu esti cea mai buna si incearca sa fac ordine in clasa cand nu e vreun profesor chiar daca nu esti tu sef tine linistea in tipul orelor si nu numai colegii te vor alege, dar poate nu trebuie sa aleaga ci un profesor va spune:Vreti ca (Tu) sa fie seful clasei?

poate te va ajuta :d.Sa ai o seare excelenta.big grin