| Bambii a întrebat:

Am o intrebare : Cand se incepe colindul? Cand se merge mai nou?
Ce colinde mai frumoase stiti? Funda love struck

2 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

La colindat e liber din 15 noiembrie de cand se lasa postul Craciunului. DAca vrei sa mergi la colindat sa faci un ban, in ajun de Craciun

| anamariaiuliana a răspuns:

Deci eu personal merg pe 23 decembrie cu domn domn ca anul trecut toti oamnei care am fost noi ne-a zis ca asta vrea sa cantam tu poti sa mergi cu deschide usa crestine sau astazi s-a nascut hristos etc... sunt multe daca vrei sati mai spun da-mi un mesaj si intreaba-ma orice vrei ok? pupz