| Maria_7245 a întrebat:

De ce unele raspunsuri nu se aproba?
si`mi apare confirmare email dupa ce raspund
adica raspund la intrebari si la raspunsurile mele nu aparthinking

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

De obicei dureaza ceva vreme pana se posteaza raspunsurile, mai ales daca raspund si altii in acelasi timp cu tine (ceea ce se intampla destul de des). Daca vrei sa fii sigura ca apare, dupa ce postezi raspunsul lasa pagina deschisa, dai un back si dupa vreo 2 min da un refresh si o sa gasesti raspunsul tau.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Pentru ca esti un User mai nou si trebuie sa demonstrezi ca adresa de E-mail pe care ai pus-o pe TPU este a ta! Funda?